Menu

Pl En De

O nas

Hotel Turawa

 

Miło nam powitać Państwa w Domu Wczasowym Turawa – Zielony, który stworzyliśmy specjalnie dla osób poszukujących kameralnego miejsca położone w zaciszu lasu w malowniczej scenerii Jeziora Turawskiego.

Z największą radością ugościmy Państwa i zaskoczymy wysoką jakością oraz profesjonalną obsługą. Naszą specjalnością jest organizacja wyjątkowych przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych w miłej, rodzinnej atmosferze. Gustowny wystrój sali i wykwintne jedzenie będzie miłym dodatkiem do spędzenia czasu z Rodziną i przyjaciółmi. Dysponujemy nowoczesną salą bankietowo-konferencyjną oraz ekskluzywnymi pokojami gościnnymi.

 

 

Nasza wieloletnia przygoda z gastronomią zaowocowała wyjątkowym podejściem do klienta oraz elastycznością przy doborze menu w celu sprostania wszelkim gustom kulinarnym naszych gości. Chętnie służymy radą i pomocą w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia, aby było ono jak najbardziej wyjątkowe i niezapomniane.

 

Serdecznie zapraszamy do poznania tego przepięknego miejsca.

 

Land-gut-Hotels

Hotel Turawa Land gut Hotel

 

Dom Wczasowy Turawa Zielony jest członkiem sieci Land-gut-Hotels®

 

Land-gut Hotels® to największa grupa prywatnych hoteli leżących na terenach mało zurbanizowanych, w otoczeniu natury. Obecnie grupa wraz z markami siostrzanymi Stadt-gut-Hotels® i Schloss-gut-Hotels® zrzesza około 300 obiektów w Niemczech, Austrii, Włoszech, Szwajcarii i w Polsce. Filozofią grupy jest gościnność w profesjonalnym wydaniu, indywidualna atmosfera, otwarcie na potrzeby gości. Mocna strona marki to rodzinna atmosfera, kultywowanie tradycji regionu oraz dbałość o każdego gościa. Polska gościnność w najlepszym wydaniu to nasza wizytówka Dla każdego oferujemy coś dobrego, a przede wszystkim dobrą usługę za uczciwą cenę.

 

Jeśli zdecydujesz się na nocleg w naszym Domu Wczasowym proponujemy Ci udział w programie lojalnościowym. Atrakcyjny program 5 + 1 oferuje voucher na 1 nocleg gratis za pięć pobytów w pięciu różnych hotelach, natomiast Ferie plus oferuje nocleg gratis za dwa pobyty minimum 5-dniowe. Prześlij do Centrali prawidłowo podstemplowane formularze skąd po zweryfikowaniu go otrzymasz voucher, który uprawnia do otrzymania noclegu gratis w wybranym przez Ciebie Hotelu w Europie. Formularz znajdziesz w katalogu dostępnym w każdym hotelu naszej grupy (jeśli nie znajdziesz go w pokoju spytaj w recepcji).

Oferta

Dom Wczasowy Zielony to wyjątkowe miejsce, położone w zaciszu lasu w malowniczej scenerii Jeziora Turawskiego. Nasz obiekt oferuje swoim Gościom dwie nowoczesne sale, bankietową i konferencyjną oraz 17 przestronnych pokoi, w tym 3 ekskluzywne apartamenty.

 

Więcej

Kontakt

Dom Wczasowy - Turawa "ZIELONY"

ul. Biwakowa 24, 46-045 Turawa

 

tel. +48 77 421 23 61

fax. +48 77 421 23 98

biuro@turawa.com.pl

 

Więcej

Rezerwacja

Udostępniamy Państwu wygodny kalendarz, dzięki któremu dowiecie się które terminy są już zarezerwowane.

Rezerwacji prosimy dokonywać pod poniższym numerem telefonu.

tel. +48 77 421 23 61

Więcej

Do góry
Facebook